Про сайт Mixologist

Мене звати Антон, і я захоплююсь класичними коктейлями на аматорському, непрофесійному рівні. Тривалий час мої знання в коктейлях обмежувалися рівнем “змішати дешевий блендовий віскі з колою і додати 2 кубики льоду”. Звичайно, я вже тоді бував у барах і куштував “правильні” коктейлі. Але це все було базовим рівнем розуміння, і я не мав жодного уявлення, що саме п’ю. Тригером для мене став “Пеніцилін”, замовлений у барі недалеко від будинку, і він мені сподобався настільки сильно, що я вирішив обов’язково повторити його вдома. Я відчував себе як Пітер Гріффін із серіалу Family Guy – What is this and how can i make the rest of my life about it? Але все виявилося трохи складніше ніж я уявляв спочатку. Крім абсолютно незрозумілого мені барного інвентарю (шейкер, джигер, стрейнер і ось це все), базові інгредієнти коктейлю теж були досить непростими. Мені довелося вчитися варити медово-імбірний сироп, дізнаватися, що лимонний сік у коктейлі має бути саме свіжовичавленим і, звичайно ж, шукати по всіх магазинах міста імбирні цукати. Далі були рецепти інших коктейлів, класичні барні книжки замовлені на Амазоні та сотні переглянутих відео з приготуванням коктейлів.

Власне десь тут ми підходимо до ідеї створення цього сайту. У якийсь момент я настільки сильно набрид колегам і друзям своїми історіями про коктейлі, що один з них порадив мені зробити свій сайт і писати про коктейлі на ньому. “А чому б і ні?” подумав я. У свій час я знайшов дуже багато класних англомовних ресурсів, які допомогли мені розібратися з рецептами приготування коктейлів, але в україномовному сегменті вибір був досить скромним. Більше того, кожен сайт пропонував власні пропорції інгредієнтів у коктейлях, а часто і складові. Я ж вирішив, що зможу описати ті пропорції та складові, які сподобалися мені та моїм друзям найбільше з усієї різноманітності рецептів. Це мій досвід, і він може бути відправною точкою для тиких самих любителів, як і я. Мета цього сайту – допомагати людям доторкнутися до більш ніж сторічної історії цього чудового напою та відповідати на ті початкові запитання, які виникали у мене.

Мене звуть Антон і я обожнюю готувати класичні коктейлі для себе та своїх друзів. Я буду радий усім питанням та коментарям, які ви можете залишити через форму зворотнього зв’язку. Cheers, друзі!

Консультації по SEO

Окрім коктейлів, я займаюсь SEO (Search Engine Optimisation) і можу допомогти з багатьма складовими просування сайту у пошуковиках. Тому якщо вам потрібна допомога з чимось, від створення глобальної стратегії до допомоги з невеликими проектами – пишіть у особисті, буду радий поспілкуватись!

SEO Consulting

In addition to cocktails, I work with SEO (Search Engine Optimization) and can help with many components of site promotion in search engines. I do SEO consulting as a freelancer. Therefore, if you need help with something, from creating a global strategy to helping with small projects – write in private, I will be happy to chat!

My contact email: ant0n[dot]pikhur-at-gmail[dot]com

This site is owned and operated by Anton Pikhur (Цей сайт є власністю і керується Антоном Піхуром).